12.07.2019

Zaproszenie na Targi Rolno-Przemysłowe i Wystawę Koni Zimnokrwistych

Wójt Gminy Konarzyny zaprasza do udziału w Targach Rolno-Przemysłowych i Wystawie Koni Zimnokrwistych, które odbędą się w dniach 7-8 września 2019 r. na terenie byłego lotniska koło Konarzyn (powiat chojnicki).

Targom będą towarzyszyć Dożynki Gminne z licznymi konkursami i koncertami, a także wystawa rzemiosła artystycznego oraz produktów regionalnych i tradycyjnych. Targi to również blok handlowy, w którym będzie można znaleźć prawie wszystko, w tym także gastronomię i wesołe miasteczko.

Swoją ofertę przedstawią firmy z branży maszyn, urządzeń i narzędzi rolniczych, środków transportu, pasz i dodatków paszowych, chemii w rolnictwie, materiałów budowlanych, wyposażenia budynków inwentarskich, ciepłownictwa i energii odnawialnej. Zachęcamy również do udziału firmy z branż: pszczelarskiej,  przetwórstwa owocowo- warzywnego, leśnego, spożywczego, mięsnego,  weterynaryjnej, leśnictwa i przemysłu drzewnego oraz zajmujących się hodowlą koni. Podczas targów odbędzie się kiermasz ogrodniczy, obecna będzie prasa, wydawnictwa specjalistyczne, przedstawiciele banków oraz doradztwa rolniczego.

Informacje o targach, w tym formularze zgłoszeniowe, dostępne są na stronie www.konarzyny.pl/targi-2/
oraz na profilu fb https://www.facebook.com/targiKonarzyny/