16.04.2018

Spotkanie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich w Chojnicach

Urząd Gminy Koczała informuje, iż 18 kwietnia 2018 r. (środa), w godz. 9.00-11.00 w Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe, ul. Piłsudskiego 30a w Chojnicach (parter budynku, sala konferencyjna) odbędzie się spotkanie otwarte z dr Adamem Bodnarem Rzecznikiem Praw Obywatelskich.
Dla kogo i po co?
Na spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby opowiedzieć Rzecznikowi o ważnych problemach, z którymi się zmagają. Rzecznik praw obywatelskich, Adam Bodnar uważa, że o stanie praw człowieka w Polsce nie można dowiadywać się tylko z pism przysyłanych do Biura Rzecznika Praw Obywatelskich. Dlatego od początku swojej kadencji jeździ po Polsce i spotyka się zarówno z mieszkańcami, jak i przedstawicielami organizacji społecznych.
Na czym polega spotkanie?
Na początku Rzecznik krótko opowiada, na czym polega jego praca, a następnie uważnie słucha każdego, kto chce zabrać głos. Zgłaszane tematy i problemy są dokładnie notowane, a zgłaszający mogą liczyć na informację zwrotną, co się stało z jego sprawą.
Co należy zrobić aby wziąć udział w spotkaniu?
Po prostu przyjść. Będziemy także bardzo wdzięczni za wcześniejsze potwierdzenie udziału
na stronie:
https://www.rpo.gov.pl/formularz/spotkania-regionalne-rpo-POMORZE
(ale nie jest to niezbędne do wzięcia udziału w spotkaniu. Rejestracja jedynie ułatwia nam jego organizację, a Państwo mogą wcześniej zgłosić pisemnie problemy i tematy do dyskusji):
lub zgłoszenie mailowe: [email protected]; lub telefonicznie: (22) 55 17 989.
Przesłanie zgłoszenia oznacza, że już na Państwa czekamy. Nie jest potrzebne żadne dodatkowe potwierdzenie. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Jeśli macie Państwo pytania, prosimy pisać: [email protected].