13.06.2019

25-LECIE DZIAŁALNOŚCI GOODVALLEY

Dnia 7 czerwca 2019 r. GOODVALLEY Polska obchodził 25-lecie działalności.
Impreza jubileuszowa została zorganizowana przy ośrodku Canpol w Człuchowie. Wśród licznie zgromadzonych gości znaleźli się m. in. Ole Egberg Mikkelsen Ambasador Królestwa Danii w Polsce, reprezentanci samorządów lokalnych, w tym Aleksander Gappa Starosta Powiatu Człuchowskiego i Jerzy Bajowski Wójt Gminy Koczała, oraz przedstawiciele organizacji branżowych i firm związanych z produkcją trzody chlewnej.

Nie obyło się bez wzruszających wspomnień przypominających początki działalności firm Poldanor i Prime Food, a po konsolidacji organizacyjnej mającej miejsce w marcu 2018 r. funkcjonujących na rynku jako jeden podmiot pod nazwą GOODVALLEY Polska.

W wystąpieniach poszczególnych gości padały słowa uznania, gratulacje i szczere podziękowania za inwestycje firmy w działalność poszczególnych gmin oraz za współpracę i wkład GOODVALLEY w podniesienie poziomu życia mieszkańców.

Wójt Jerzy Bajowski w imieniu Gminy Koczała życzył całej kadrze zarządzającej oraz wszystkim pracownikom GOODVALLEY poczucia zasłużonej satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym. Wyraził również przekonanie, że 25-lecie GOODVALLEY gwarantuje przedsiębiorstwu dalszy rozwój i następne sukcesy.